فروش و مشتریان

شرکت ایده آل تجارت آراز با بهره گیری از ربع قرن تجارب مدیران خود یکی از فعال ترین عرضه کنندگان کالاهای مجاز بازرگانی در بازارهای جهانی می باشد که به امر بازاریابی و صادرات محصولات کشاورزی و غلات در بازاهای خارجی اشتغال دارد. تلاش جهت گسترش حضور درخشان در بازارهای جهانی و جلب رضایت مشتریان در راستای حمایت از تولید داخلی از اهداف اصلی این شرکت می باشد. شرکت ایده آل تجارت آراز علاوه بر پوشش تمامی استراتژی های صادراتی و حفظ یکپارچگی، امکان پیگیری دقیق هر درخواست خرید از نقطه ثبت تا ارسال کالا به انبار مشتریان خود در کلیه نقاط دنیا را فراهم می سازد.
این شرکت از زمان تاسیس تا کنون رو به رشد و توسعه است و امروزه با به کارگیری دانش فنی روز، توسعه مداوم ارتباطات بین المللی، یک شرکت پیشتاز و نوآور در امور بازرگانی محسوب می گردد. تأمین به موقع و پایبندی به تعهدات و اعتقاد به رابطه برد – برد در تجارت، رابطه پایداری را بین این شرکت با مشتریان و تأمین کنندگان ایجاد نموده است که این امر موجب گسترش دامنه فعالیت این شرکت در سطح بین الملل گردیده است .
سیستم فروش داخلی شرکت ایده آل تجارت آراز، با ثبت و پردازش سفارش مشتریان توسط مدیران فروش و با کنترل وضعیت موجودی محصولات، صدور و چاپ اسناد فروش، تمام فرایندهای فروش را ساماندهی کرده و با توجه به تنوع محصولات، رفع نيازهاي فعلي و آينده مشتريان را در سرلوحه برنامه هاي خود قرار داده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *